شرکت مهندسی پیراپاد آپادنا

شرکت پیراپاد آپادانا از شروع فعالیت تاکنون به طور مستمر فعال و تمامی توان خود را به منظور ارائه خدمات منطبق با آخرین تکنولوژی و استانداردهای جهانی و با هدف توسعه و پیشرفت روز افزون ایران عزیز متمرکز نموده است. سیاست شرکت پیراپاد مبنی بر مشتری مداری و ارائه راهکارهای فنی و اقتصادی منطبق با نیازهای خاص هر پروژه و خدمات پشتیبانی واقعی است و پیگیری و توسعه این سیاست از ابتدا تاکنون موجب حفظ مشتریان قدیمی، جلب اعتماد مشتریان جدید و رشد با ثبات مجموعه گردید است. 

معرفی شرکت

شرکت پیراپاد آپادانا (سهامی خاص) درسال 1385 با شماره ثبتی 27294 تاسیس گردیده و فعالیت خود را با تکیه بر دانش و سالها تجربه از دهها پروژه موفق اجرا شده توسط اعضای این شرکت آغاز نمود. این شرکت از شروع فعالیت تاکنون به طور مستمر فعال و تمامی توان خود را به منظور ارائه خدمات منطبق با آخرین تکنولوژی و استانداردهای جهانی و با هدف توسعه و پیشرفت روز افزون ایران عزیز متمرکز نموده است.

سیاست شرکت پیراپاد مبتنی بر اصل مشتری مداری و ارائه راهکارهای فنی و اقتصادی منطبق با نیازهای خاص هر پروژه و خدمات پشتیبانی واقعی بوده و پیگیری و توسعه این سیاست از ابتدا تاکنون موجب حفظ مشتریان قدیمی، جلب اعتماد مشتریان جدید و رشد با ثبات مجموعه گردیده است.

این شرکت در حال حاضر از جمله شرکت های تایید صلاحیت شده سازمان آتش نشانی جهت ارائه خدمات ایمنی و آتش نشانی در استان تهران و اصفهان می باشد.

فعالیت‌های شرکت

فعالیت شرکت در ارتباط با سیستم های اعلام و اطفا حریق بوده و دارای نمایندگی انحصاری از کمپانی های DETNOV اسپانیا، GIELLE  ایتالیا، PUMPSENSE هندوستان و نمایندگی فروش محصولات  SIEX اسپانیا،SPRINKLER  AG اسپانیا، BAN CHANG چین، نمایندگی فروش نصب و خدمات پس از فروش HD FIRE هندوستان و WEFLO چین می باشد.

برخی از حوزه های فعالیت شرکت پیراپاد آپادانا به شرح زیر است:

  • مشاوره، طراحی، تامین و اجرای سیستم های اعلام حریق متعارف و آدرس پذیر
  • مشاوره، طراحی، تامین اجرای سیستم های اطفا حریق FM200
  • مشاوره، طراحی، تامین اجرای سیستم های اطفا حریق IG55
  • مشاوره، طراحی، تامین اجرای سیستم های اطفا حریق CO2
  • مشاوره، طراحی، تامین اجرای سیستم های اطفا حریق آبی
  • مشاوره جهت خرید بوستر پمپ های آتش نشانی
  • اخذ تاییدیه آتش نشانی

خط‌ مشی شرکت

این شرکت مفتخر است، با تکیه برتوانمندی و تجربیات مهندسین خود و استفاده از تجهیزات با کیفیت بر اساس استانداردهای روز دنیا کلیه زنجیره طراحی، تامین و اجرا را جهت خدمت رسانی به مشتریان عزیز انجام داده و نامی نیک از خود در این صنعت به جای گذاشته است.

استفاده از کادر مهندسی منحصر بفرد شامل متخصصین مجرب با مدارک بالای دانشگاهی رشته های برق و مکانیک و آموزش دیده در حوزه طراحی سیستم های اعلام و اطفاء حریق این شرکت را به یکی از شرکت های برتر مشاوره و طراحی در این حوزه تبدیل نموده است.

کلیه پروژه های اعلام و اطفا صورت گرفته توسط این شرکت، بر اساس دستورالعمل های بین المللی NFPA، ضوابط سازمان آتش نشانی، ضوابط ملی ساختمان، با بهترین تجهیزات و بالاترین کیفیت به مشتریان گرامی تحویل می گردد.

ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش جهت تجهیزات خریداری و نصب شده توسط شرکت پیراپاد آپادانا خود گواهی بر تعهد این شرکت در قبال مشتریان و کارفرمایان محترم می باشد.

امید است بتوانیم بیش از پیش نظر مشتریان گرامی را تامین نموده و در راستای تعالی کشور گامهایی استوارتر از گذشته برداریم.

حوزه فعالیت شرکت پیراپاد آپادانا

حوزه فعالیت شرکت مهندسی پیراپاد آپادانا ، در زمینه مشاوره، طراحی ، تامین و اجرای پروژه های اعلام و اطفا حریق بوده و جزو شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی می باشد.

مشاوره، طراحی، تامین و اجرای سیستم های اعلام حریق متعارف و آدرس پذیر

مشاوره، طراحی، تامین اجرای سیستم های اطفا حریق FM200

مشاوره، طراحی، تامین اجرای سیستم های اطفا حریق IG55

مشاوره، طراحی، تامین اجرای سیستم های اطفا حریق CO2

مشاوره، طراحی، تامین اجرای سیستم های اطفا حریق آبی

مشاوره جهت خرید بوستر پمپ های آتش نشانی

اخذ تاییدیه آتش نشانی

مجوزها و تاییده‌های شرکت پیراپاد آپادانا

نمایندگی کمپانی WEFLO
نمایندگی کمپانی BAN CHANG تایوان
نمایندگی کمپانی HD FIRE
نمایندگی انحصاری کمپانی DETNOV اسپانیا
نمایندگی انحصاری کمپانی PUMPSENSE
نمایندگی کمپانی AG SPRINKLER

شرکت هایی که به مجموعه ما اعتماد کرده اند

نگران ایمنی ساختمان و پروژه‌های خود نباشید

از مجموعه پیراپاد مشاوره بگیرید